Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Kde kúpiť IQOS? Predaj lacno za zvýhodnenú cenu, predajne a zoznam miest

Elektronická cigareta IQOS je v predaji predovšetkým prostredníctvom IQOS Partnerov, objednať si stretnutie môžete na linke Centra zákazníckej starostlivosti alebo na oficiálnom webe, navštíviť môžete aj značkové predajne v nákupných centrách alebo trafikách.

0

Ako kúpiť elektronickú cigaretu IQOS?

IQOS je určený len súčasným dospelým fajčiarom, ktorých chce Philip Morris v záujme zdravšieho fajčenia konvertovať. Preto je ponúkaný prostredníctvom IQOS partnerov, ktorí vás navštívia doma, v kaviarni alebo obchodnom centre. Objednat stretnutie s IQOS partnerom.

Kúpiť IQOS s pomocou promokódu v akcii 

Počas asi hodinového stretnutia si môžete IQOS vyskúšať a v prípade záujmu si ho až na päť dní bezplatne zapožičať a zakúpiť si 6 balení náplní HEETS za zvýhodnenú cenu 10 EUR. Po vyskúšaní a registrácii obdržíte akčnú ponuku na nákup zariadenia IQOS vrátane 10 krabičiek náplní HEETS za 66 EUR so zárukou na dva roky, vďaka nášmu zľavovému kódu dostanete zľavu na 58 EUR, ušetríte teda 8 EUR. Pokiaľ o návštevu nestojíte, môžete ho uplatniť aj pri platbe v IQOS predajni.

Zľavový kód:

11466SAG

Vo vybraných obchodných centrách sú k dispozícii IQOS Pop Up stánky a v Bratislave aj IQOS Boutique s ponukou príslušenstva a služieb, nájdete ich na Mapa predajní IQOS. IQOS je ku kúpe tiež v parnerských sieťach trafik, aj tam môžete uplatniť náš zľavový kód.

 

Viac informácií získate v IQOS Centrum zákazníckej starostlivosti

bezplatná linka 0800 400 600

contact.sk@iqos.com

 

pracovné dni 8:00 – 22:00 hod.

sobota - nedeľa a sviatky 10:00 – 18:00 hod.

 

Aktuálný zoznam predajných miest IQOS na mape

Upravit
comments powered by Disqus