Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Kde kúpiť čučoriedkové HEETS Purple, ako vyzerajú a v ktorých krajinách sa predávajú

Ochutené náplne HEETS sú veľmi žiadaný tovar, vo Sloveskej republike ani v Európskej únii sa oficiálne nepredávajú, vyvolenými krajinami sú Rusko, Ukrajina, Japonsko a Južná Kórea.

0

Najžiadanejšou príchuťou je čučoriedka, predáva sa pod názvom HEETS Purple a je dostupná len mimo EÚ a na internete. Mentolová náplň obsahuje podľa výrobcu Philip Morris príchuť čučoriedok s nádychom lesných bylín.

Kde kúpiť čučoriedkové HEETS Purple Wave

Fialové HEETS Purple Wave sa dajú kúpiť v Rusku, Ukrajine a Južnej Kórei, intenzívnejšiu chuť majú pod názvom Marloboro for IQOS v Japonsku. Ak by ste ich chceli doviezť, pozrite sa v našom článku, koľko možno legálne prevážať kusov cez hranice.

 

Kto necestuje, môže vyskúšať internet, v ponuke sú predovšetkým na zahraničných serveroch ako eBay, kde často zoženiete aj kórejskú verziu, ktorá má vraj intenzívnejšiu chuť než ruská. Pripravte si ale pomerne dosť peňazí, krabička aj s poštovným vyjde aj cez 6 EUR.

Upravit
comments powered by Disqus