Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Originálna IQOS dóza do auta na použitej HEETS v oficiálnom eshope

Na slovenskom oficiálnom eshopu sa objavuje čoraz viac príslušenstva. S IQOS 3 prichádzajú nové dózy na použité HEETS domov aj do auta.

0

Philip Morris pokračuje v budovaní luxusného dojmu zo značky IQOS, pridáva nové príslušenstvo za pomerne premrštené ceny. V eshope alebo predajniach môžete zakúpiť hliníkový heetelník s keramickým povrchom na stôl, do auta sú potom v ponuke dve varianty dóz do držiaka nápojov za 35 Eur, respektíve 25 Eur.

Obe dózy presne pasujú na bežný rozmer plechovky v aute, hliníkovou nám vyfotil náš čitateľ a člen FB skupiny IQOS CZ / SK Kuba L, pri jej prvom použití si dajte pozor na otváranie, tam kde by ste očakávali záhyb pre záklopku je kĺb a stretli sme sa s tým, že za neho používatelia pacilo tak dlho, až odtrhli viečko :-).

   

Hliníková dóza do držiaka nápojov v bielom prevedení

Lacnejšie a menej luxusné plastová variant má miesto otváracia záklopky veľa praktický držiak na krabičku HEETS a je možné ju umývať aj v umývačke riadu.

Zdroj: http://my-iqos.cz/Originalni-IQOS-dóza-do-auta-na-pouzite-Heets-v-oficialnim-eshopu-A_6473
Upravit
comments powered by Disqus