Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Revolučný IQOS 3 DUO na dve náplne HEETS za sebou, nabije sa za polovičný čas

Philip Morris včera predstavil nový model IQOS 3 s prívlastkom DUO a jednou novou farbou. Holder sa nabije na dve náplne HEETS za sebou, pre prvú už za polovicu času v porovnaní s bežnou IQOS 3.

0

IQOS 3 DUO

Včerajšie predstavenie IQOS 3 DUO v Japonsku malo veľký ohlas, najnovší model totiž prináša tú najžiadanejšú inováciu. Koniec dlhému čakaniu na nabitie u rannej kávy alebo počas prestávky, nahrievač je vďaka bleskovému dobíjanie pripravený pre prvú HEETS za polovicu času oproti minulým modelom, za 4 minúty sa nabije dokonca na dve použitia za sebou.

Na obrázku môžete vidieť novú druhú kontrolku, každá signalizuje nabitie pre jeden Heet, ktoré môžete, ale nemusíte využiť za sebou. Po prvom Heetu môžete nahrievač vrátiť do nabíjačky a za 4 minúty je opäť pripravený na dve použitia za sebou, alebo môžete využiť obe nabitie a po vrátení do nabíjačky je nahrievač po 2 minútach pripravený na prvý Heet, za 4 minúty na dve použitia.

IQOS 3 DUO Copper

Spoločne s novinkou bola uvedená aj nová farba, medený odtieň pomenovaný Copper. V ponuke zostanú aj súčasné varianty, celkom si vyberieme z piatich farieb:

  • IQOS 3 DUO - Copper
  • IQOS 3 DUO - Warm White
  • IQOS 3 DUO - Stellar Blue
  • IQOS 3 DUO - Brilliant Gold
  • IQOS 3 DUO - Velvet Gray 

Vďaka veľkému rozšíreniu sa IQOS 3 DUO začal ako v prvej krajine dnes ponúkať v Japonsku, Európa bude nasledovať neskôr rovnako ako u minuloročnej premiéry IQOS 3. U nás ho teda môžeme očakávať približne do dvoch mesiacov, určite ale stihne vianočný trh.

IQOS 3 Duo postupne nahradí súčasný IQOS 3 a podľa japonskej ponuky si zrejme zachová aj rovnakú cenu, teda 109 €. My budeme novinku netrpezlivo očakávať, pretože nám príde revolučná, napíšte nám do komentárov, čo si o vylepšenie myslíte vy?

   

Tagy: NOVINKY IQOS 3
Upravit
comments powered by Disqus